• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

kemerburgaz nakliyat

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat

1990 yılından bu yana sektörde dünya teknolojilerini yakından takip ederek birçok yeniliklerin ilkini yaşatan ve çıtayı her zaman bir adım yükselterek nakliyat konusunda lider olan Kemerburgaz evden eve nakliyat güler yüzlü personelleri ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Büyüklü küçüklü araçlarımız ile sektörün önde gelen markalarından biriyiz. Uzman ekiplerimizce ücretsiz ekspertiz hizmeti verilerek uygun taşımacılığın yanı sıra eşya paketleme, askılı tekstil nakliyatı, fabrika nakliyatı, banka taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, evden eve nakliyat, büro ve ofis taşımacılığı, kurum taşımacılığı, eşya depolama, piyano nakliyatı, fuar taşımacılığı ve asansörlü nakliyat gibi birçok alanda hizmetlerimiz vardır.

kemerburgaz-evden-eve-nakliyat

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kemerburgaz evden eve nakliyat olarak müşterilerimize uygun fiyatı sunarken güler yüzlü personellerimizle kaliteli hizmetten ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu işi yapıyoruz. Taşınan eşyalarınızın özel ambalajlarla sarılarak taşınması ve yine uzman personellerce montelenmesi sağlanmaktadır. Oluşabilecek herhangi bir hasara karşın önceden imzalamış olduğumuz sözleşme maddelerine dayanarak sigortalanmaktadır ve zarar tarafımızca karşılanmaktadır. Taşıma işleminden önce ekspertizimiz tarafından taşınacak olan eşyalarınızın listesi tutularak bütçesi belirlenir ve taşıma esnasında ayrıca montelenecek eşyalarınızın da belirlenmesi sağlanılır.

Kemerburgaz Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Taşınma esnasında beyaz eşyalarınızın hatta çiçeklerinizin bile kırılmaması için uygun fıçılara koyularak ambalajlanması sağlanılır. Kemerburgaz evden eve nakliyat sizlere özel ödeme kolaylığında sınır tanımayarak kredi kartı ile ödeme imkânı sunmaktadır. Dilerseniz evinizde mobil pos cihazımızla fatura karşılığında ödemenizi sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızın değerini biliyoruz ve ona göre hareket ediyoruz.