• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

kagithane-evden-eve-nakliyat

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Firmamız tarafından Kağıthane sınırları içerisinde her tür taşımacılık işlemleri ya da diğer tabiri ile her cins nakliye hizmeti yerine getirilmektedir. Konutunuza ya da kurumunuza veya işletmenize ait nakliye hizmetleri veren firmamızın, bu işlemleri kağıthane evden eve nakliyat olarak, aynı işle ilgilenen işletmeler arasında yerini almış yer almaktadır. Tüm işlemlerini en üst seviyede özverili çalışma ve güven içerisinde yerine getiren firmamız, taşıma meslek guruplarına yeni bir düşünce kazandırmıştır. Nakliye işlemini ürün çeşitliliği ve mesafe yönünden fark yapmadan yerine getiren ve tüm faaliyetlerinde kalite standartlarından taviz vermeyen firmamız, uzun süreçli tecrübelerini müşterilerine aktarmaya devam etmektedir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane evden eve nakliyat hizmetleri, prensip haline gelmiş standartlarımız dahilinde yerine getirilmektedir Bu prensiplerimiz, keşif çalışması yapılması, mobilya cinslerinin belirlenerek kayıt altına alınması, her mobilya grubunun uygun özellikte malzemeler ile paketlenmesi, ürün guruplarının araç içerisine uzman ellerce yüklenmesi ve sabitlenmesi, nakliye işleminin gerçekleştirilmesi, ürün guruplarının aynı hassasiyetler doğrultusunda yeni adreslerine boşaltılması temel ilkeler altında toplanmaktadır. Ayrıca yine işletmemiz tarafından, evden eve taşıma hizmet sunumlarında olası kaza ya da aksaklıklara karşı sigorta işlemleri de yerine getirilmektedir. Bahse konu tüm bu uygulamalar, yazılı bir metin haline getirilerek taşıma talebinde bulunan talepkarlar ile işletmemiz arasında karşılıklı olarak imza altına alınmaktadır.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmet sunumlarında uyguladığımız bahse konu ilkeler, Kağıthane evden eve nakliyat farkı olarak aynı işle ilgilenenler arasında işletmemizin isminden sıklık ile söz ettirmektedir. Tercihleriniz hizmetlerimiz olarak geri dönüş yapmaktadır.