• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

fatih-evden-eve-nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih ilçesi, adını 1453 yılında İstanbul’u fetheden Fatih Sultan Mehmet Han’dan ismini almıştır. İstanbul’un bir ilçesi olarak bilinen Fatih, 29 Mart 2009 yılında tarihi yarımadanın iki semti olan Eminönü ve Fatih ilçelerinin birleşmesiyle Fatih adı altında tek bir ilçeye dönüşmüştür. Fatih ilçesi o tarihten bu yana tarihi yarımadanın tamamını kaplaması nedeniyle tarihi yarımada olarak da bilinmektedir. II. Mehmet’in İstanbul’un dördüncü tepesine inşa ettiği Fatih Camii’nin etrafında gelişmeye başlayan Fatih ilçesi ahşap evleri, cami ve medreseleri, mektep ve çeşmeleri ile Osmanlı-Türk mimarisini gösteren en güzel ilçelerden birisidir. Roma ve Bizans gibi bir çok uygarlığın eserlerini barındırması nedeniyle bir çok kesimden insanın ziyaret etmesine neden olmaktadır. Bir çok tarihi eserin burada olması nedeniyle günden güne yerli yabancı insana misafirlik etmiş, hatta çoğu kişinin yerleşmesine sebep olmuştur. Türkiye’nin her şehrinin, her ilçesinin önemli ve güzelliklerle dolu olduğu gerçeğini bilmeyenimiz yoktur. Her an güzel bir yerini keşfettiğimiz ve duyduğumuz yerlerinden biri olan Fatih ilçesine taşınmak isteyenler ya da bu ilçeden başka bir yerleri keşfettikleri için taşınmak isteyenlere yardımcı olmak için kurulan Fatih evden eve nakliyat, sizin eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır.

fatih-evden-eve-nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat bu sıkıntınızı çözmeye çalışır. Eşyalarınız yerinde dursun, onlar gelip tek tek eşyaları yerinden alarak araca yerleştirir ve istediğiniz yere taşınmasını sağlar. Ağır eşyaları taşırken kendinize zarar vermeyin. İşi bilen personeliyle eşyalarınızın üç, dört saat içerisinde taşındığını göreceksiniz.

Fatih Evden Eve Nakliyat

İlk İstanbul olarak bilinen Fatih ilçesinin adıyla kendini duyuran Fatih evden eve nakliyat ile eşyalarınız güvenli ellerde, siz taşınmaya karar verin, tercihinizi kullanın, eşyalarınız usta eller sayesinde teknolojik araçlarla güvenli bir şekilde taşınsın.