• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

cekmekoy-evden-eve-nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat konusunda müşterine kaliteli hizmet, güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için yatırımlarını sağlamlaştıran Çekmeköy evden eve nakliyat, 1953 yılından bu yana sektördeki en köklü firmalardan biridir. Araçlarımızın içi möbleli olup 4+1, 3+1,2+1,1+1 eşyaları alabilecek kapasitede taşınmaya uygundur. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta farklı araç tipleri ile hizmet vermekteyiz. Bizim tek bir amacımız var size layık bir hizmet sunabilmek ve bunun içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

İlk kurulduğum gün kendimize verdiğimiz sözler doğrultusunda bu günlere gelmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bulunduğumuz sektörde yüzlerce şirket olmasına rağmen halkımızın güvendiği nadir şirketlerden biriyiz ve bu unvana sahip olmak bizi son derece mutlu ediyor. Çekmeköy evden eve nakliyat şirketi olarak bünyemizde barındırdığımız tecrübeli yönetici kadromuz ve deneyimli ekip arkadaş arkadaşlarımızla ilk gün ki heyecanımızla yola devam etmekteyiz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat eşyalarınızı işinde uzman kadrosu ve son teknolojik donanımlara sahip araçları ile daha güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması gereken yere nakletmekteyiz. Yeniliklere açık bir firma olarak teknolojiyi yakından takip etmeye ve olabildiğinde büyük araçlar ile ihtiyacınızı gidermeye özen gösterilmekteyiz. Nakle başlamadan önce eşyalarınız incelenmekte ve size uygun büyüklükte araçlar ile hizmet verilmektedir. Firma seçimi yönünden kararsız kaldığınız durumlarda veya eşyalarınızı maksimum hızda zarar görmeden taşıyabilecek firma arayışında iseniz bizimle çalışmanız, güvenle çalışmanız anlamına gelecektir.