• Avrupa Tel: 0212 446 67 61

  • Avrupa Cep:: 0532 602 24 37

  • Anadolu Tel: 0216 621 67 81

  • Anadolu Cep:: 0537 848 88 05

catalca-evden-eve-nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat, nakliye son zamanlarda en çok rağbet gören sektörlerden biridir bu nedenle iyi araştırılmalıdır. Nakliye ve taşımacılık hizmetlerinde güvenilir bir firma ile anlaşmak kadar önemli olan diğer bir unsur da kendini en iyi şekilde sunmuş olmasıdır. Eğer firma hakkında bilgi sahibi olunmak isteniyorsa firma yerinde de ziyaret edilebilinir. Eğer müsaitse şirketin belgelerine bakmak bile istenilebilir. İnsanların iyi niyetini suistimal eden bazı firmalar yüzünden müşterilerin güveni zarar görmektedir. Bu nedenle güven sorunu en aza indirilmelidir.

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat, beyaz eşya, televizyon, vitrin, koltuk-çekyat vb. hacminden dolayı yerleştirilme ve taşınma sorunu yaşanan eşyalar bir koli içine sığdırılmakta zorlanıldığı için özenle paketlenmelidir. Kraft kağıdı, hava kabarcıklı balon ve kırılacak eşyalar için; karton ve streç film de mutfak eşyaları için kullanılabilir. Taşıma esnasında meydana gelebilecek zarara karşı her türlü önlem alınmalı ve sigortalanmalıdır. Eşyaları taşıyacak olan personelin hem işinde bilgi hem de tecrübe sahibi olması bundan dolayı önem teşkil eder. Taşınma esnasında evdeki kirişlerin, asansörün ve merdiven boşluğunun vb. bilinerek davranılması eşyaların zarar görmesini önleyecektir.

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat, eşyalar uzman ekip tarafından hassasiyetlerine göre paketlenip araca yerleştirilir. Bazı firmalar kayış sistemi ile asansörlü nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Site ve yüksek katlarda oturanlar için ideal bir yöntemdir. Evde taşınma işlemi sırasında demonte edilen eşyalar tekrar montajlanır.