Sultangazi Evden Eve Nakliyat

0212 446 67 61                0532 602 24 37
0216 621 67 81                0537 848 88 05

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi evden eve nakliyat olarak taşınmak zorunda kalan kişilerin yardımına koşan nakliyecilik hizmetleri aşamalar halinde başlatılır. Hizmet almak isteyen kişinin nakliyeci firmasıyla anlaşmasının ilk aşaması ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz raporu hazırlamak için eşyaların miktarına bakılır ve yeni evin adrese uzaklığına göre hizmet bedeli de raporda belirtilir. Raporda firma tarafından sağlanacak tüm hizmetler belirtilir ve taşınacak eşyalar sigortalanır.

Taşınacak kişinin üzerinden bütün yük alınır ve ev sahibi zahmetten kurtarılır. Eşyaları titizlikle taşınması ve eşyaya zarar gelmemesi nakliyat firmasının sorumluluğu altındadır. Eşyanın miktarına göre eşyaya uygun bir araçla taşınması sağlanır. Sultangazi Evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterinin isteğine göre ekspertiz raporu hazırlanırken anlaşma sağlanmışsa tüm beyaz eşya, mobilyanın demontaj ve montajları da evden eve nakliyat firmaları tarafından tesisat işleri de yapılır.

sultangazi evden eve nakliyat

sultangazi evden eve nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Nakliye Firmaları

Taşıma hizmetlerinde hangi firma olursa olsun müşterinin yapması gereken eşyalarını sigortalatmak olmalıdır. Anlaşılan firmayla sözleşme yapılmalı ve eşyalara gelebilecek herhangi bir zarar söz konusu olduğunda hasar gören eşyanın maliyeti firma tarafından üstlenilir. Taşınmak isteyen kişi işini teslim edeceği firmaları iyi araştırmalı ve eşyanın sorunsuz taşınmasını sağlamalıdır. Taşınma esnasında eşyalar uzman elemanlar tarafından de-monte edilmesi ve kırılma çizilme olmadan paketleme yapılması gerekir. Sultangazi Evden Eve Nakliyat Nakliye Firmaları ihmale gelmez ve taşınma işleri titizlik ister. Eşyanın güvenle nakliyesi için çalışacak olan personelinde eşyaların taşınmasında hassas davranması gerekir. Evden Eve nakliyat hizmetlerinde şehir içi yada şehir dışı mesafeye eşyaların güvenle taşınması sağlanır.

Sultangazi Nakliyat, Sultangazi Evden Eve Taşıma

Nakliye hizmetinde kullanılacak eşyalar yeni evlerine geldiğinde ambalajları açılır ve yeni yerlerine müşterinin isteği doğrultusunda yerleştirilir. Zor gibi görünen taşınma işleri güvenilir firmalardan destek alındığında müşterinin işi de kolaylaştırılmış olur. Kapıdan çıkmayacak kadar büyük eşyalar veya taşınacak eşyalar yüksek binalardan taşınacaksa taşınma için en uygun taşınma yöntemi asansörlü taşımacılıktır. Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde daha kısa zamanda ve güvenilir şekilde eşyalar taşınır ve eşyalara hiçbir zarar gelmeden hizmet verilir. Sultangazi Nakliyat, Sultangazi Evden Eve Taşıma konusunda sıkıntı yaşamamak için sigortalama yapılmalı ve firmayla sözleşme yapılmasına dikkat edilmesi gerekir.

 

Back to top