Kurumsal Taşıma

0212 446 67 61                0532 602 24 37
0216 621 67 81                0537 848 88 05

Kurumsal Taşıma

Firmamız taşımacılık işlemlerini sürekli olarak büyüterek kurumsal firma olma konusunda emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Kurumsal taşıma uygulamasına devam eden firmamız bu konunda nakliyat esnasında taşınan eşyalarınıza sizin verdiğiniz değerden daha fazla değer vererek taşımacılık faaliyetlerinde bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her anlamda ön planda tutmaya devam eden firmamız içerisinde bulundurduğu araç filosunu yenilemekte ve müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Taşımacılık konusunda her zaman lider durumda bulunan firmamız sürekli olarak yenilenen kalitesi ile yine Türkiye’nin en çok tercih edilen firmaları arasında bulunmayı başarmaktadır.

kurumsal taşıma

kurumsal taşıma

İstanbul Kurumsal Taşıma     

Kurumsal taşımacılık hizmetini sizlerle buluşturan nakliye firmamız hasarsız gerçekleştirdiği nakliyat hizmet garantisi sayesinde sektörde lider konumdadır. Bünyesinde barındırdığı uzman personeli sayesinde sizlerin de tercih edeceği bir nakliyat firması olacaktır. Sınırlı sayıda bulunan eşyalarınız için siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler sunuyoruz. İstanbul Kurumsal taşıma firmamız sınırlı sayıda yer alan eşyalarınız için küçük yapılı araçları kullanmaktadır.

Kurumsal Nakliyat Nakliye Firmaları       

Taşıma sırasında hızlı ve güvenilir ambalajlama uygulaması sayesinde kurumsal nakliyat nakliye firmaları firmamız hizmetini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmektedir. Taşıma uygulamaları sırasında sürekli olarak aradığınız nakliye özelliklerini en iyi şekilde karşılayabiliyoruz. Nakliye firmamız taşımacılık esnasında taşınacak eşyalarınızın içerisinde destek malzemeleri yerleştirerek nakliye esnasında eşyalarınızın üst üste gelmesini tamamen engellemektedir. Eşyalarınızın değerine göre yapılan sigortalı taşıma garantisi ile beraber taşıma sırasında ortaya çıkabilecek tüm hasarlar nakliye şirketimiz tarafından hemen karşılanmaktadır.

Back to top