Evden Eve Nakliyat

0212 446 67 61                0532 602 24 37
0216 621 67 81                0537 848 88 05

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat titizlik isteyen ve ciddi özen gösterilmesi gereken işlerden birisidir.  Kişileri korkutan süreci en iyi şekilde atlatabilmek için güvenilir firmalardan destek alınması gerekir. İyi bir nakliyat firması işlerini önemser ve taşınacak eşyaları kendi eşyası gibi benimseyerek güvenli taşıma hizmetini gerçekleştirir.

Eşyalar için hizmet alınmak istenen nakliyat firması taşınma öncesi ekspertiz hazırlamak için eve gelerek eşyaların durumuna göre fiyatlandırma çalışması yapar ve taşınacak adrese göre uygun olan araç ayarlanır. Ambalaj konusunda da yardım alınan nakliyat firmaları eşyaları yerinde paketleme ve ambalajlama işlerini yapar. Eşyaların materyal durumuna göre uygun olan paketlemenin kullanılması gerekir. Nakliyatta önemli olan eşyanın zarar görmeden taşınmasının sağlanmasıdır. Taşınacak kişinin eşyasını sigorta altına alan firmalarla çalışması sonucunda eşyaya herhangi bir zarar gelmesi durumunda söz konusu eşyanın maliyeti firma tarafından ödenmesi gerekir. Taşıma işlerinde aksaklık yaşamak istemeyen kişilerin firma seçimlerine özen göstermeleri gerekir.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşınmak insanları yoran süreç olduğu için nakliyat firmalarının amacı kişileri yormadan yükü üzerinden almaktır. Evden Eve Nakliyat konusunda yardım almak isteyen müşteri eşyanın paketlenmesinden yeni adrese taşınmasına ve yeni evde ambalajları açılarak yerleşimine kadar bütün işlerin sorumluluğunu müşterinin üzerinden alır. Hizmetinde en iyisini yapmak için müşterisinin eşyasına titizlikle davranarak taşınma işlemini yapmakta sorumluluk almalıdır. Eşyalar yeni taşınacak adreste açılarak kontrol edilir ve herhangi bir sıkıntı görünmüyorsa nakliyeci firmasının sorumluluğu da burada başarıyla sonuçlandırılmış olur.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Taşınacak eşyaların yükte ağır ve kapıdan çıkmayacak kadar büyük olması veya taşınacak eşyaların yüksek binadan alınarak yüksek binaya götürülmesi işlemleri için asansörlü araçlar kullanılır. Asansör kullanılacaksa binada keşif yapılarak asansörün balkona veya pencereye uygun yere yerleştirilmesi sağlanır.  Eşyalar özenle asansöre yerleştirilir ve daha hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Evden Eve Nakliyat konusunda sıkıntı yaşamamak için seçilecek olan firmaların güvenilir olmasına özen gösterilmesi ve eşyaların sigorta kapsamına alınması son derece önemlidir.

Back to top