Eşya Depolama

0212 446 67 61                0532 602 24 37
0216 621 67 81                0537 848 88 05

Eşya Depolama

Firmamız yıllardır eşya depolama konusunda en iyi hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır. Bu konuda yıllardır edinmiş olduğu deneyimleri ve birikimi sizlerle paylaşmakta olan firmamıza sizler de güvenebilir ve her türlü işlem konusunda gerekli bilgileri almak için hemen müşteri hizmetleri sayesinde bize ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz öncelikli olarak sizlere bir eksper yönlendirmektedir. Bu eksper, bizim yetkilimizdir. Eksper gelir ve sizlerin depolama hizmeti almanız için gerekli olan bütün malzemelerin tedariğini sağlamak için gereken kontrolleri sağlar.

eşya depolama

eşya depolama

İstanbul Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Bu kontrollerden sonra gerekli olan eşyaların toplanması için patpat poşet, karton kutu, koli ve naylon gibi malzemelerin tedariği sağlanır. Bu tedarik her zaman için ithal ürünler ve kaliteli malzemeler seçilerek yapılır ki sizlerin de eşyaları herhangi bir şekilde sıkıntı görmesin.  Bunların yanı sıra şunu da bilmek gerekir ki, istanbul eşya depolama işleminiz ile ilgili, depolarımızda 7 gün 24 saat her an güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet sayesinde sizler de depomuza herhangi bir eşyanızın emanet ettiğinizde hiç bir şekilde olumsuz bir geri dönüşle karşılaşmazsınız bu hizmetlerin hepsini bizler sizlere buluşturmuş oluruz.

Eşya Depolama Hassasiyetlerimiz

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki eşya depolama ile ilgili olarak, en önemli noktalardan biri de bulunmuş olduğu yerde eşyaların rutubetten ve nemden uzak olması durumudur. Rutubet ve nem belli bir süre duran eşyalara zarar verebilmektedir. Bu tip durumlarla karşı karşıya kalmamak için özel olarak hazırlanmış olan depolarımızda hava sirkülasyonu sağlamış bulunmaktadır. Hiç bir şekilde nem ve toz sizin eşyalarınıza zarar vermeyecektir

 

Back to top