İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
İstanbul Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Özenver Nakliyat

İstanbulda şehiriçi nakliye hizmeti veren Öz Enver Nakliyat tüm ilçelere nakliye hizmeti vermektedir. Yıllardır İstanbul nakliyat hizmeti veren firmamız deneyimli ve kaliteli taşıma personeli ile eşyalarınızı sizin taşıyacağınız özende taşımaktadır. Nakliye hizmeti tecrübe isteyen bir taşıma türüdür. Eşyaların taşınması sırasında zarar görmemesi için ambalajlamanın iyi yapılması gerekmektedir. Taşırken ve taşıma sırasında kamyonda eşyalar birbirleri ile temas edeceklerinden seçtiğiniz firmada ambalajlamanın yapılıp yapılmadığını mutlaka sorunuz. Firmamız eşyalarınıza ambalajlama ve sigortalama işlemini yapmaktadır. Eşyalarınızı biz sizin yerinize kutulara yerleştiriyoruz. Güven Dağıtır sloganı ile yola çıkan firmamıza eşyalarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Firmamız yıllardır İstanbul evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Tüm ilçeleri iyi bilen söförlerimiz sayesinde bizi aramanızdan kısa bir süre sonra telefonda belirttiğiniz yere eşyalarınıza uygun ebatta nakliyat kamyonlarımız ile hizmetinizdeyiz. Geniş araç filosu olan şirketimiz her daim taşıma hizmetini yerine getirmeye hazırdır.

İstanbul nakliye firması Öz Enver 1995′den beri evden eve nakliyat hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul Nakliyeci

Özenver ticari veya kişisel ev taşıma konusunda hizmet veren ve saygın bir konuma ulaşmış bir firmadır. Ambalajlama, yükleme, taşıma ve boşaltma işlemlerinin tamamı eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Tarafımızdan yapılan nakliye hizmetlerimizin ayrıntıları aşağıda belirtilmiştir.

Eşya ve Ev Taşıma

Eşyalarınızı veya evinizi bir yerden başka yere taşıma telaşlı bir işdir. Öz Enver Nakliyat firması olarak müşterilerimize hızlı, sorunsuz ve eşya taşıma ve evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Firmamız depolama, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.

Ayrıca firmamız aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 • Paketleme
 • Kutulama
 • Otomobil Nakliyesi
 • Eşyaları Monte ve Demonte Etmek
 • Fabrika Taşıma
 • Ev Temizliği
Parça Eşya Taşıma

Eşya taşıma hizmetimiz müşterilerimizin taleplerine göre günün her saati sağlanmaktadır. Firmamız her türlü eşya taşıma taleplerinize hızlı ve tatminkar bir şekilde cevap vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarını taşıyan personelimiz iyi eğitimli, deneyimli ve  profesyonel hizmet vermektedir.

Ayrıca eşya taşıma konusunda aşağıda belirtilen hizmetlerimiz vardır:
 • Zamanında Teslimat
 • Güvenli ve Hızlı Nakliyat
 • Esnek Yaklaşım İle Çalışma
Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

Ambalajlama taşıma hizmetinde en önde gelen ve eşyalarınızın sorunsuz taşınmasını sağlayan bir adımdır. Eşyaların taşınacak olan yere sorunsuz götürebilmesi için uygun malzemeler ile ambalajlanması gerekmektedir. Elemanlarımız eşyalarınız taşıma sırasında hasar görmeyecek şekilde son derece dikkatli bir şekilde ambalajlamaktadır.

Ambalajlama hizmetimizin faydaları aşağıda belirtilmiştir:

 • Eşyaların Fazla Yer Kaplamasını Önlemek
 • Kolay Taşıma
 • Hasarlara Karşı Koruma
 • Para ve Zaman Tasarrufu
 • Eşyaların Önemli ve Önemsiz Olarak Ayrılabilmesi

Nakliye Kamyonlarımız

Evden eve nakliyat ve eşya taşımada kullanılan kapalı kasa ve özel olarak kaplanmış korumalı geniş nakliye araç filomuz bulunmaktadır. Nakliye hizmetinde güçlü ve hızlı nakliye araçlarının kullanılması önemlidir.

Nakliye Araçlarımızın Size Faydaları Söyledir:
 • Araçlarımızın için geniş olup her ebatta eşyaları taşıyabilmektedir.
 • Kolay eşya yükleme ve boşaltma
 • Bakımları yapılmakta ve her zaman hizmetinize hazır durumdadır.
 • Tek seferde taşıma yapabilecek ebattadır

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

İstanbul nakliyat hizmetinde  önde gelen fimalarından biriyiz. İyi eğitilmiş personelimiz ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Nakliye hizmetimiz hızlı, güvenilir ve esnek olarak müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir.

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Öz Enver İstanbul ilinde yıllardır şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermiş ve saygın bir konuma ulaşmış nakliye firmasıdır. Bağcılar ilçesinde merkezi bulunan firmanızın birçok ilçede şubeleri bulunmaktadır.   Evinizin taşınması zor olsa da biz sizin için bu işi kolay hale getiriyoruz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat sorumluk isteyen stresli bir iştir. Kötü giden bir nakliye ise belki hayatınızda en stresli anları yaşamanıza sebep olabilir.   Sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınmanız, taşımaya ne kadar hazırlıklı oldup olmadığınız ile doğru orantılıdır. Bu yazımızda şehirler arası evden eve nakliyat ile ilgili bazı adımları belirterek  az stres ile evinizi taşımanız için sizi bilgilendireceğiz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat için en önemli adım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek iyi bir nakliye firması bulmaktır. Evinizi taşınması zor bir iştir birde profesyonel olmayan nakliye firması ile çalışmanız durumunda bu iş sizin için çok daha katlanılmaz bir hal alabilir.  Evden eve nakliyat firması ararken acele etmeyin ve buna zaman ayırın. Size en ucuz nakliye fiyatı sunan firma sizin için doğru firma olmayabilir. Firmamızı seçmeniz durumunda sizden alacağımız bilgiler ile size bir nakliye ücreti belirleriz.  Anlaşmamız durumunda eşyalarınızı inceleriz ve bir nakliye sözleşmesi hazırlarız.  Zaman ayırıp eşyalarınızın tam bir listesini oluşturup atladığınız bir eşya olup olmadığını kontrol ediniz.  Bu işlemi yapmanız bizden doğru nakliye teklifi almanız sağlayacaktır.

Ambalajlama evden eve nakliyat hizmetinin önemli bir adımıdır. Eşyaların ambalajlanması size çok kısa sürebilecek  gibi gelse de gerçekten nakliye hizmetinin büyük bir zaman dilimi kapsayan bir adımdır. Tüm paketlerin üzerine içerisinde ne olduğu ve yeni evinizde nereye yerleştirilmesi gerektiğini belirten etiketler yapıştırın.  Etiketlemek size biraz zaman kaybettirebilir fakat yeni evinizde eşyaları daha çabuk bulmanıza, doğru odalara yerleştirilmesini sağlar. Böylece nakliye sonrası ev  içinde ikinci bir taşıma yapmanıza gerek kalmaz.  Kırılacak eşyaların düzgün ve doğru malzeme ile ambalajlanması gerekmektedir. Özellikle şehirlerarası nakliyat hizmetinde tüm eşyaların ambalajlanıp paketlenmesi taşıma sırasında zarar görmesini engellemektedir.

Evinizi taşımak sizin için büyük bir değişimdir. Evinizden ayrılmadan önce o adres ile ilgili tüm bağlarınızı bitirmeniz gerekmektedir. İkametgah adresini daha önce değiştirmeniz birçok işlemde problem yaşamamanızı sağlar.  Elektrik, internet, telefon sağlayacınıza, işyerinize, fatura gönderen firmalara adres değişikliğini belirtiniz.  Taşınılacak bölgeyi incelenmesi ve park yeri belirlenmesi nakliye hizmetinde önemli bir adımdır. Yakınlardaki devlet dairelerini,sağlık ocaklarının yerlerini taşınmadan önce keşfediniz.

Tüm bu adımları dikkatli bir şekilde gerçekleştirilirse sorunsuz ve hızlı bir nakliye evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştirilebilir.

İstanbul Evden Eve Nakliye Firması Ucuz Nakliyat
Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Firmaları Hicret Nakliyat İstanbul Nakliyat